ŠKOLA

Naše úspěchy

Celostátní kolo soutěže ZUŠ komorní hry s převahou dechových nástrojů

Trio zobcových fléten, 2. místo

Celostátní kolo soutěže v oboru komorní hra zobcových fléten se uskuteční 18. dubna 2010 v Liberci. Za naši školu soutěžilo trio zobcových fléten (pedagogické vedení p. Uč. Jana Kovářová) ve složení Gabriela Juřenová, Vojtěch Bednárek a Petra Tesařová a získali 2. místo. Žákům i paní učitelce gratulujeme a děkujeme za přípravu a reprezentaci školy.

Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

Duo zobcových fléten, 1. místo

Krajské kolo soutěže v oboru komorní hra zobcových fléten proběhlo 11. března 2010 v Ostravě. Duo zobcových fléten (pedagogické vedení p. Uč. Jana Kovářová), ve složení Klára Procházková a Michaela Oudová, získat 1. místo. Gratulujeme a děkujeme za reprezentační školy.

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

Duo housle-viola, 1. místo; houslové duo, 2. místo; houslové trio, 3. místo

Krajské kolo soutěže ve hře na smyčcové nástroje probíhá ve dnech 7. až 9. dubna 2010 ve Frýdku-Místku. Duo housle-viola (pedagogické vedení p uč. Eva Prauseová) získá 1. místo, houslové duo (pedagogické vedení p. Uč. Eva Prauseová) získá 2. místo a houslové trio (pedagogické vedení p. Uč. Anna Morisáková) získá 3. místo.

Celostátní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

David Bayer (kytara), 3. místo

Celostátní kolo soutěže ve hře na kytaru se koná ve dnech 27. a 28. května 2011 ve městě Nové Strašecí. Naši školu reprezentoval David Bayer (ze třídy p. Uč. Petra Kotka) a získal 3. místo.

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

Jan Bayer a David Bayer (kytara) 1. místo

Krajské kolo soutěže ve hře na kytaru se koná ve dnech 13. a 14. dubna 2011 ve Frýdku Místku. Jan Bayer a David Bayer (ze třídy p. Uč. Petra Kotka) zde získali 1. místo. David Bayer postoupil do celostátního kola. Gratulujeme.

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

Natálie Měchová (klavír), 2. místo; Tereza Kovářová (klavír), 3. místo

Okresní kolo ve hře na klavír se koná ve dnech 24. a 25. února 2011 v Ostravě. Natálie Měchová získala (ze třídy p. Uč. Evy Czerné) získala 2. místo a Tereza Kovářová (ze třídy p. Uč. Hany Miltnerové) získala 3. místo. Gratulujeme.

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

Vojtěch Dihel (housle), 1. místo; Monika Bochenská (housle), 2. místo; Karolína Strouhalová (housle) 3. místo

Okresní kolo ve hře na smyčcové nástroje proběhlo ve dnech 2. a 3. března 2011 v Ostravě. Vojtěch Dihel (ze třídy p. Uč. Nadi Chalcařové) získal 1. místo, Monika Bochenská (ze třídy p. Uč. Moniky Neuwirthové) získala 2. místo a Karolína Strouhalová (ze třídy p. Uč. Anny Morisákové) získala 3. místo . Všem gratulujeme.

Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

Daniela Bártová (zobc. Flétna), 1. místo; Veronika Oudová (zobc. Flétna), 2. místo; David Zajonček (teplouš), 1. místo; Matěj Šebesta (saxofon), 3. místo

V krajském kole soutěže ZUŠ naši školu reprezentovali Daniela Bártová (zobc. Flétna) ze třídy p. vidíš. Jany Kovářové a David Zajonček (fagot) ze třídy p. vidíš. Jaroslava Ježíka, kdo získal 1. místo. Veronika Oudová (zobc. Flétna) získala 2. místo a Matěj Šebesta (saxofon), ze třídy p. vidíš. Jindřicha Czerného, ​​3. místo. Naši školu dále reprezentuje komorní smyčcový soubor (pod vedením p. Uč. Anny Morisákové) a získal 2. místo. David Zajonček postupuje do celostátního kola soutěže. Všem žákům i vyučujícím blahopřejeme.

Okresní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

Daniela Bártová (zobc. Flétna), 1. místo; Veronika Oudová (zobc. Flétna), 1. místo; David Zajonček (teplouš), 1. místo; Matěj Šebesta (saxofon), 1. místo

Na ZUŠ J. Valčíka v Ostravě Porubě probíhá ve dnech 8. 2. a 9. 2. 2012 okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje. Žáci Daniela Bártová (zobc. Flétna), Veronika Oudová (zobc. Flétna), David Zajonček (fagot) a Matěj Šebesta (saxofon) získali 1. místo s postupem do krajského kola. Za naši školu dále soutěžili a 2. místo získali Michaela Oudová (zobc. Flétna), Klára Procházková (zobc. Flétna) a Kateřina Kovářová (klarinet). 3. místo získali Lukáš Fryč (zobc. Flétna), Vojtěch Fešar (zobc. Flétna), Barbora Šedivá (zobc. Flétna) a Martin Harok (zobc. Flétna). Všem žákům gratulujeme.

Mezinárodní kytarová soutěž Fernanda Sora

David Bayer - kytara

V sobotu 27. dubna se David Bayer (ze třídy p. Uč. Petra Kotky) zúčastnil mezinárodní kytarové soutěže Fernanda Sora, která se konala v ZUŠ ve Frýdku-Místku. Získal zde čestné uznání. K úspěchu blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

Celostátní kolo soutěže ZUŠ komorní hry s převahou dechových nástrojů

Kvarteto zobcových fléten

V sobotu 20. dubna získali kvarteto zobcových fléten 2. místo na celostátní soutěži v Liberci. Flétnový soubor (Jan Hammermüller, Michaela Oudová, Veronika Oudová a Daniela Bártová) se připravuje pod vedením učitelky Jany Kovářové. Všem žákům i paní učitelce srdečně blahopřejeme a děkujeme za vynikající přípravu a reprezentaci naší školy.

Den Země 2013

Žáci výtvarného oboru ze tříd paní učitelky Miroslavy Rychtářové

8. dubna 2013 se ve Středisku volného času Ostrava - Zábřeh konala soutěž v rámci Dne Země. Soutěžní téma bylo Volání divočiny. Ve II. kategorie získala 2. místo Zdeněk Linart, 3. místo získala Kateřina Konečná a Michaela Linartová av této kategorii byla udělena také cena poroty Veronice Kozákové. Ve III. kategorie získala 1. místo Klára Osmančíková. Všem žákům i paní učitelce gratulujeme. Obrazy žáků si můžete prohlédnout v naší fotogalerii zde .

Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

Kvarteto zobcových fléten, trio zobcových fléten a duo zobcových fléten

V krajském kole soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů, které proběhly 6. března, naši školu reprezentovalo duo zobcových fléten (Daniela Bártová, Veronika Oudová) a kvarteto zobcových fléten (Jan Hammermüller, Michaela Oudová, Veronika Oudová a Daniela Bártová). Oba soubory získají 1. místo a kvarteto postupuje do celostátního kola. Trio zobcových fléten (Terezie Bednárková, Barbora Návratová, Zuzana Tioková) získali 2. místo. Všechny soubory jsou pod pedagogickým vedením paní učitelky Jany Kovářové. Žákům gratulujeme a gratulujeme také paní učitelce Kovářové, které porota soutěže udělí ocenění za výbornou pedagogickou práci.

Okresní kolo soutěže ZUŠ

Smyčcové trio

Okresní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů se provádí 27. února 2013 v Ostravě. Smyčcové trio (Karolína Strouhalová, Monika Bochenská, Karolína Kovaříková) s klavírním doprovodem (Jana Krátká) získali 2. místo. Gratulujeme.

Okresní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

Kvarteto zobcových fléten, trio zobcových fléten a duo zobcových fléten

Okresní kolo soutěže ZUŠ v komorním hře s převahou dechových nástrojů se provádí 15. února 2013 v Ostravě. Kvarteto zobcových fléten (Jan Hammermüller, Michaela Oudová, Veronika Oudová a Daniela Bártová), trio zobcových fléten (Terezie Bednárková, Barbora Návratová, Zuzana Tioková) a duo zobcových fléten (Daniela Bártová, Veronika Oudová), pod pedagogickým vedením paní učitelky Jany Kovářové, získá 1. místo a postupují do krajského kola. Gratulujeme.

Krajské kolo soutěžní přehlídky "Oči dokořán"

Žáci výtvarného oboru

Naši žáci výtvarného oboru vystavovali své projekty v krajském kole soutěžní přehlídky "Oči dokořán" v Opavě. Žáci pana učitele Zdeňka Kuse soutěžili s projektem "Africký prapor" a žáci paní učitely Miroslavy Rychtářové s projektem "Mech". Oba projekty postoupily do celostátního kola.

Celostátní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

David Bayer

V celostátním kole soutěže ZUŠ ve hře na kytaru, která se konala 8. a 9. května 2014 v ZUŠ Nové Strašecí, získal David Bayer (ze třídy pana učitele Petra Kotka) 2. místo.

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

Natálie Malá, Kristián Čihalík, David Bayer

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru se konalo 9. a 10. dubna 2014. Naši školu reprezentovali Natálie Malá a David Bayer ze třídy pana učitele Petra Kotka a Kristián Čihalík ze třídy paní učitelky Nadi Chalcařové. Nátálie Malá získala 1. místo a Kristián Čihalík 2. místo. David Bayer získal 1. místo s postupem do celostátního kola a zvláštní ocenění poroty za vynikající provedení skladeb Tango od Francise Kleynjanse.

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

Jaromír Stavač

V krajském kole soutěže ZUŠ ve hře na klavír, které se konaly 26. a 27. března 2014, získal Jaromír Stavač ze třídy pana čitele Michala Zátopka čestné uznání prvního stupně.

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

Natálie Malá, Kristián Čihalík, David Bayer

V okresním kole soutěže ZUŠ ve hře na kytaru, které se konaly 5. a 6. března 2014, získali Natálie Malá a David Bayer, ze třídy pana učitele Petra Kotka 1. místo. Kristián Čihalík ze třídy paní učitelky Nadi Chalcařové získal také 1. místo. Všichni tři žáci postoupili do krajského kola.

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

Barbory ​​Šedivé

V okresním kole soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje, které se konaly 4. a 5. března 2014, naši školu reprezentovala Barbora Šedivá ze tříd paní učitelky Anny Morisákové a získala 2. místo.

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

Jaromír Stavač, Choi Hyeyun, Tereza Surá

V okresním kole soutěže ZUŠ ve hře na klavír, které se konají 25. a 26. února 2014, získal Jaromír Stavač 1. místo a postoupil do krajského kola. Choi Hyeyun získala 3. místo. Oba žáci jsou ze třídy pana učitele Michala Zátopka. Tereza Surá ze třídy paní učitelky Jitky Malíkové získala čestné uznání.

Celostátní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

Daniela Bártová, Michaela Oudová

21. května 2015 se v Liberci konalo celostátní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje. Naši školu reprezentují dvě žačky a získají krásné ocenění.

Zobcová flétna:

Daniela Bártová (III. Kategorie) - 3. místo , vyučující Jana Kovářová Michaela Oudová (V. kategorie) - 1. místo , vyučující Jana Kovářová

Gratulujeme k úspěchu a děkujeme za vynikající reprezentační školy.

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje.Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje probíhají ve dnech 25. března a 26. března na ZUŠ JR Míši v Orlové

Zobcová flétna 3. kategorie Daniela Bártová 1. místo s postupem do celostátního kola vyučující: Jana Kovářová

Zobcová flétna 4. kategorie Veronika Oudová 1. místo vyučující: Jana Kovářová

Zobcová flétna 5. kategorie Michaela Oudová 1. místo s postupem do celostátního kola vyučující: Jana Kovářová

Klarinet 1. kategorie Eliáš Hon 1. místo vyučující: MgA. Radmila Kozubíková

Klarinet 1. kategorie Michal Knýbel 2. místo vyučující: MgA. Radmila Kozubíková

Saxofon 1. kategorie Tereza Slívová 1. místo vyučující: Jindřich Czerný

Fagot 4. kategorie Vojtěch Fešar 2. místo vyučující: MgA. Jaroslav Ježík

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře smyčcových složek

Houslový soubor

Ve čtvrtek 19. března 2015 se v ZUŠ v Orlové konalo krajské kolo smyčcových složek. Naši školu reprezentoval houslový soubor pod vedením učitelky Anny Morisákové a vybojoval 2. místo. Všem žákům i paní učitelce gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentační školy.

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

V okresním kole soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje, které proběhly 5. a 6. března 2015, naše škola reprezentovala deset žáků. Výsledky najdete v následující tabulce:

Zobcová flétna 3. kategorieDaniela Bártová 1. místo s postupem do krajského kolavyučující: Jana Kovářová

Zobcová flétna 4. kategorieVeronika Oudová 1. místo s postupem do krajského kolavyučující: Jana Kovářová

Zobcová flétna 5. kategorieMichaela Oudová 1. místo s postupem do krajského kolavyučující: Jana Kovářová

Zobcová flétna 4. kategorieMarkéta Rozprýmová 2. místovyučující: MgA. Radmila Kozubíková

Zobcová flétna 3. kategorieAnna Trčková 3. místovyučující: Michal Hopfler

Zobcová flétna 5. kategorieDaniela Skácelíková 3. místovyučující: MgA. Radmila Kozubíková

Klarinet 1. kategorieEliáš Hon 1. místo s postupem do krajského kolavyučující: MgA. Radmila Kozubíková

Klarinet 1. kategorieMichal Knýbel 1. místo s postupem do krajského kolavyučující: MgA. Radmila Kozubíková

Saxofon 1. kategorieTereza Slívová 1. místo s postupem do krajského kolavyučující: Jindřich Czerný

Fagot 4. kategorieVojtěch Fešar 1. místo s postupem do krajského kolavyučující: MgA. Jaroslav Ježík

Gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

Okresní kolo soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu

Klára Lehmsová

Ve dnech 12. a 13. února 2015 probíhalo na ZUŠ J. Valčíka v Ostravě - Porubě okresní kolo soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu. Naši školu reprezentovala Klára Lehmsová (ze třídy Mgr. Ludmily Ramíkové) a získala 2. místo. Gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

Soutěžní přehlídka "Múzy Ilji Hurníka"

Klára Jančová a žáci výtvarného oboru ze třídy paní učitelky Miroslavy Rychtářové

Soutěžní přehlídka "Múzy Ilji Hurníka" se konala 21. října 2014 v ZUŠ V. Vančury v Háji ve Slezsku. Naši školu reprezentovala za hudební obor Klára Jančová ve hře na klavír (vyučující Mgr. Vendula Foltýnová) a získala ocenění Bronzová múza. Za výtvarný obor naši školu reprezentovali žáci paní učitelky Miroslavy Rychtářové s výtvarnými akcemi "Stavba nestavba aneb nové na starém" a "Barevné ťukání" získali Zlatou múzu. Gratulujeme k úspěchům a děkujeme za reprezentaci školy.

Národní přehlídka výtvarného oboru ZUŠ ČR "Oči dokořán"

Žáci výtvarného oboru ze třídy Mgr. Zdeňka Kuse

Ve dnech 27. září - 5. října 2014 se ve Šternberku konalo ústní kolo soutěžní přehlídky výtvarného oboru ZUŠ ČR s názvem Oči dokořán. Naši školu reperzentovala výtvarná díla žáků paní učitelky Miroslavy Rychtářové a pana učitele Mgr. Zdeňka Kuse. Výtvarný projekt "Afrika" žáků pana učitele Kuse byl vybrán porotou mezi vystavenými pracemi. Gratulujeme a všem děkujeme za reprezentační školy.

Celostátní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

Duo zobcových fléten

V pátek 6. května 2016 se v ZUŠ Orlová konalo celostátní kolo soutěže základních uměleckých škol ve hře komorních složek s převahou dechových nástrojů. Za naši školu soutěžilo duo zobcových fléten. Žákyně Daniela Bártová a Veronika Oudová pod vedením paní učitelky Jany Kovářové získají 2. místo. Gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentační školy.

Mezinárodní výtvarná soutěž Den země 2016

Rozálie Grygarová

Na výtvarné soutěži "Den země 2016" naše škola reprezentovala Rozálie Grygarová ze třídy paní učitelky Miroslavy Rychtářové. Rozálie získala 2. místo v 3. kategorii. Gratulujeme k tomuto krásnému umístění a děkujeme za reprezentační školy.

Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

Klavírní kvarteto

V úterý 5. dubna 2016 se v ZUŠ ve Frýdku Místku konalo krajské kolo soutěže základních uměleckých škol ve hře komorních složek s převahou smyčcových nástrojů. Naši školu reprezentovalo klavírní kvarteto (vyučující Anna Morisáková) ve složení Barbora Šedivá (housle), Karolína Kovaříková (housle), Lucie Kuňáková (housle) a Barbora Hilscherová (klavír). Žáci získali 3. místo. Gratulujume a děkujeme za reprezentační školy.

Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů - zobcové flétny

Flétnové duo

V pátek 17. března 2016 se v ZUŠ Orlová konalo krajské kolo soutěže základních uměleckých škol ve hře komorních složek s převahou dechových nástrojů. Za naši školu soutěžilo flétnové duo. Žákyně Daniela Bártová a Veronika Oudová pod vedením paní učitelky Jany Kovářové získají 1. místo s postupem do celostátního kola. Gratulujeme a děkujeme za dobrou reprezentační školu.

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon

Štěpán Matějíčka

Ve dnech 22. a 23. března 2016 se v ZUŠ v Klimkovicích konalo krajské kolo soutěže základních uměleckých škol ve hře na akordeon. Za naši školu soutěžil v kategorii 0 Štěpán Matějíčka. Získal 2. místo. Gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

Okresní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů - zobcové flétny

Flétnové duo

V pátek 19. února 2016 se v ZUŠ E. Runda konalo okresní kolo soutěže základních uměleckých škol ve hře komorních složek s převahou dechových nástrojů. Naši školu reprezentovalo flétnové duo, žákyně Daniela Bártová a Veronika Oudová pod vedením paní učitelky Jany Kovářové. Flétnové duo získané 1. místo s postupem do krajského kola. Gratulujeme a děkujeme za reprezentační školy.

Okresní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

Klavírní kvarteto

Ve čtvrtek 18. února 2016 se v ZUŠ Sologubova konalo okresní kolo soutěže základních uměleckých škol ve hře komorních složek s převahou smyčcových nástrojů. Naši školu reprezentovalo klavírní kvarteto ve složení Barbora Šedivá (housle), Karolína Kovaříková (housle), Lucie Kuňáková (housle) a Barbora Hilscherová (klavír). Žáci získali 1. místo a postoupili do krajského kola. Žákům i paní učitelce Anně Morisákové gratulujume a děkujeme za reprezentaci školy.

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon

Štěpán Matějíčka

Ve čtvrtek 18. února 2016 se v ZUŠ Klimkovice konalo okresní kolo soutěže základních uměleckých škol. Naši školu reprezentoval Štěpán Matějíčka, žák paní učitelky Jitky Malíkové. Získat 1. místo a postoupil do krajského kola. Gratulujume a děkujeme za reprezentační školy.

Múzy Ilji Hurníka

Klára Jančová a žáci výtvarného oboru ze třídy paní učitelky Miroslavy Rychtářové

V úterý 27. října 2015 se v ZUŠ v Háji ve Slezsku konala soutěžní přehlídka Múzy Ilji Hurníka. Za hudební obor reprezentovala naši školu Klára Jančová ve hře na klavír (ze třídy paní učitelky Venduly Foltýnové) a získala Stříbrnou múzu. Žáci výtvarného oboru paní učitelky Miroslavy Rychtářové získali Zlatou múzu. Gratulujeme a děkujeme za reprezentační školy.

MÚZY Ilji Hurníka

Tadeáš Hlavica, Štěpán Matějíčka a žáci VO ze třídy paní učitelky Miroslavy Rychtářové

V úterý 18. října 2016 se v ZUŠ v Háji ve Slezsku konala soutěžní přehlídka Múzy Ilji Hurníka. Za hudební obor reprezentovali naši školu Tadeáš Hlavica ve hře na klavír , který získal Stříbrnou múzu a Štěpán Matějíčka ve hře na akordeon, který získal Zlatou múzu. Žáci výtvarného oboru paní učitelky Miroslavy Rychtářové získali Zlatou a Stříbrnou múzu. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

Jaromír Stavač, Ondřej Lichý, Michal Knýbel, Tereza Kovářová

V okresním kole soutěže ZUŠ ve hře na klavír, které se konalo 21. a 22. února 2017, získal Jaromír Stavač 1. místo a postoupil do krajského kola. Ondřej Lichý získal 3. místo a Michal Knýbel získal také 3. místo. Tereza Kovářová získala čestné uznání. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

David Stryk

V okresním kole soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje, které se konalo 23. a 24. února 2017, naši školu reprezentoval David Stryk ze třídy paní učitelky Marie Handlové a získal 2. místo. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

Kristián Číhalík, David Bayer, Radek Pískovský, Vojtěch Fešar

V okresním kole soutěže ZUŠ ve hře na kytaru, které se konalo 1. března 2017, získali žáci Kristián Číhalík a David Bayer (ze třídy pana učitele Petra Kotka), Radek Pískovský (ze třídy paní učitelky Nadi Chalcařové) 1. místo. Všichni tři žáci postoupili do krajského kola. Dále naši školu reprezentoval Vojtěch Fešar (ze třídy pana učitele Jana Crona), který získal 3. místo. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

Kristián Číhalík, David Bayer

V krajském kole soutěže ZUŠ ve hře na kytaru, které se konalo 4. a 5. května 2017, získali žáci Kristián Číhalík a David Bayer 1. místo s postupem do celostátního kola. Gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Celostátní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

Kristián Číhalík

V celostátním kole soutěže ZUŠ ve hře na kytaru, které se konalo 19. a 20. května 2017 v ZUŠ Plzeň, reprezentoval naši školu Kristián Číhalík (ze třídy pana učitele Petra Kotka), který získal 3. místo. Gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

Krajská soutěžní přehlídka výtvarného oboru “Řady výtvarných prací a výtvarné projekty“

Krajská soutěžní přehlídka .. se konala … v ZUŠ. Za výtvarný obor naši školu reprezentovali žáci paní učitelky Miroslavy Rychtářové s výtvarnými projekty ''Pod pokličkou'' a ''Krtek'' – za které získali bronzové pásmo. Gratulujeme k úspěchům a děkujeme za reprezentaci školy.

Krajská soutěžní přehlídka výtvarného oboru “Jednotlivé plošné a prostorové práce: Odkrytý i skrytý svět“

Krajská soutěžní přehlídka .. se konala … v ZUŠ. Za výtvarný obor naši školu reprezentovali žáci ze třídy pana učitele Mgr. Zdeňka Kuse.

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

V okresním kole soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje, které probíhalo 28 února – 1. března 2018, naši školu reprezentovalo 8 žáků. Výsledky najdete v následující tabulce:

Zobcová flétna           Jana Dvořáková 1. místo s postupem do krajského kola

Zobcová flétna           Daniela Bártová 1. místo s postupem do krajského kola

Zobcová flétna           Veronika Oudová 1. místo s postupem do krajského kola

Příčná flétna              Matěj Peterek 1. místo s postupem do krajského kola

Klarinet                     Hana Vyležíková 1. místo s postupem do krajského kola

Saxofon                    Ondřej Habusta 1. místo s postupem do krajského kola

Zobcová flétna           Martina Novotná 2. místo

Příčná flétna              Hana Giercová 2. místo

 

Zvláštní ceny pro pedagogy udělujeme Janě Kovářové za příkladnou přípravu žáků. Gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

Okresní kolo soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu

Barbora Pešatová, Jana Zemanová, Natálie Juhaňáková, Sára Šolcová

Okresní kolo soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu probíhalo ve dnech 8. a 9. března na ZUŠ Ostrava. Naši školu reprezentovali žáci Barbora Pešatová a Jana Zemanová, získaly 1. místo s postupem do krajského kola, dále reprezentovaly školu Natálie Juhaňáková a Sára Šolcová.

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře smyčcových souborů

Dne 26. března 2018 se v ZUŠ v Orlové konalo krajské kolo smyčcových souborů. Naši školu reprezentoval houslový soubor pod vedením paní učitelky … a vybojoval 3. místo. Všem žákům i paní učitelce gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

Krajské kolo soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu

Barbora Pešatová, Jana Zemanová

Dne 26. března 2018 se v ZUŠ Frýdek-Místek konalo krajské kolo soutěže v sólovém zpěvu. Naši školu reprezentovaly žákyně Barbora Pešatová, která získala 1. místo (ze třídy …), Jana Zemanová, která získala 2. místo (ze třídy … ). Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

Jana Dvořáková, Hana Vyležíková, Ondřej Habusta

Dne 20. a 21. března 2018 se v ZUŠ v Orlové konalo krajské kolo dechových nástrojů. Naši školu reprezentovali žáci Jana Dvořáková, která získala ve hře na zobcovou flétnu 1. místo s postupem do celostátního kola. Dále pak Hana Vydělková, která získala ve hře na klarinet 2. místo a Ondřej Habusta, který získal ve hře na saxofon 2. místo. Gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentační školu.

Celostátní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

Jana Dvořáková

Dne 3. a 6. května se v ZUŠ Praha konalo celostátní kolo dechových nástrojů. Jana Dvořáková reprezentovala naši školu a získala krásné 2. místo, pod vedením paní učitelky…. Gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentační školy.

Paní učitelka MgA. Markéta Dvořáková, Ph.D. získala zvláštní cenu za rozšíření repertoáru.

 

 

 

MÚZY Ilji Hurníka

Matěj Peterek, Štěpán Matějíčka (hudební obor) a žáci VO z Polanky a z Kyjovic

V úterý 19. října 2021 se v ZUŠ Sologubova konala soutěžní přehlídka Múzy Ilji Hurníka. Za hudební obor reprezentovali naši školu Matěj Peterek ve hře na příčnou flétnu , který získal Zlatou múzu a Štěpán Matějíčka ve hře na akordeon, který získal Stříbrnou múzu. Ve výtvarném oboru získalo 6 žáků zlatou múzu a 4 žáci stříbrnou múzu.

Krajská výtvarná soutěž Barevný podzim

Ve 27. ročníku krajské výtvarné soutěže Barevný podzim naši školu reprezentovali žáci výtvarného oboru a práce Jakuba Vybírala (v V. kategorii) byla oceněna 2. místem.

Celostátní výtvarná soutěž Objektiv 2021

V celostátním kole výtvarné soutěže Objektiv 2021 získala 1. místo Sabina Soldánová za svou práci s názvem Pavouk.

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

V průběhu února a března proběhla okresní kola soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje. Naši školu reprezentovali Matěj Peterek na příčnou flétnu (1. místo s postupem do krajského kola), Martin Jančálek na trubku (2. místo). V kategorii zobcových fléten soutěžily Adéla Plesarová (1. místo s postupem do krajského kola), Eliška Šebestová (1. místo s postupem do krajského kola), Jana Dvořáková (1. místo s postupem do krajského kola), Martina Novotná (1. místo) a Daniela Bártová (1. místo s postupem do krajského kola).

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

V dubnu se konalo krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje. Naši školu reprezentovali Matěj Peterek na příčnou flétnu (3. místo), v kategorii zobcových fléten soutěžily Adéla Plesarová (2. místo), Eliška Šebestová (2. místo), Jana Dvořáková (1. místo) a Daniela Bártová (1. místo s postupem do celostátního kola).

Mezinárodní výtvarná soutěž Tajemství přírody

V mezinárodní soutěži, která se konala v polských Katovicích získala ve své kategorii 1. místo Sára Pavlisková a společná práce žáků přípravného studia a 1. ročníku.

Celostátní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

V květnu se konalo celostátní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje. Naši školu reprezentovala Daniela Bártová na zobcovou flétnu, který získala 3. místo. Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.