KE STAŽENÍ

Kolektivní rozvrhy hodin 2021/2022

Vysvětlivky zkratek

PHV

Přípravná hudební výchova

HN

Hudební nauka

PVV

Přípravná výtvarná výchova

Změny ve výuce

Informace o mimořádných změnách ve výuce naleznete zde.

POLANKA NAD ODROU

PHV ST 13:00 - 13:45S. Němcová

1. ročník HNPO 13:30 - 14:15 B. Vaňkát

2. ročník HNPO 14:20 - 15:05B. Vaňkát

3. ročník HNPO 15:10 - 15:55B. Vaňkát

4. - 5. ročník HN PO 16:00 - 16:45B. Vaňkát

ZŠ KRÁSNÉ POLE

PHV PO 13:15 - 14:00S. Němcová

1. ročník HNÚT 14:00 - 14:45PaedDr. M. Sedlár

2. - 3. ročník HNÚT 14:50 - 15:35PaedDr. M. Sedlár

4. - 5. ročník HNÚT 15:40 - 16:25PaedDr. M. Sedlár

ZŠ BULHARSKÁ

PHVPÁ 14:00 - 14:45B. Vaňkát

1. ročník HNÚT 14:00 - 14:45B. Vaňkát

2. - 3. ročník HNÚT 15:05 - 15:50B. Vaňkát

4. - 5. ročník HNÚT 15:55 - 16:40B. Vaňkát

ZŠ DĚTSKÁ

1. ročník HN ČT 14:00 - 14:45B. Vaňkát

2. - 3. ročník HN ČT 15:05 - 15:50B. Vaňkát

4. - 5. ročník HN ČT 15:55 - 16:40B. Vaňkát

ZŠ K. POKORNÉHO

PHVST 12:30 - 13:15A. Morisáková

1. ročníkPO 13:00 - 13:45PaedDr. M. Sedlár

2. - 3. ročník HNPO 15:20 - 16:05PaedDr. M. Sedlár

4. - 5. ročník HNPO 16:10 - 16:55PaedDr. M. Sedlár

ZŠ WALDORFSKÁ

2. + 3. ročník HNPO 14:30 - 14:30Mgr. L. Zajíčková

4. + 5. ročník HNÚT 14:30 - 15:15Mgr. L. Zajíčková

1. + 2. ročník HNPÁ 13:10 - 13:55Mgr. L. Zajíčková

PHVPO 12:15 - 13:00A. Morisáková

VÝTVARNÝ OBOR POLANKA

2. roč. I. stupněÚT 13:15 - 15:30Mgr. A. Mičíková

4. ročník I. stupněÚT 15:35 - 17:50Mgr. A. Mičíková

3. ročník I. stupněST 13:15 - 15:30Mgr. A. Mičíková

5. a 6. ročník I. stupněST 15:35 - 17:50Mgr. A. Mičíková

3. ročník I. stupně (2. skupina)ČT 13:15 - 15:30Mgr. A. Mičíková

7. ročník I. stupně + 1. ročník - 3. ročník II. stupněČT 15:35 - 17:50Mgr. A. Mičíková

PVV + 1. ročník I. stupněPÁ 13:15 - 14:45 Mgr. A. Mičíková

VÝTVARNÝ OBOR - KYJOVICE

1. + 2. ročník I. stupněČT 13:15 - 15:30M. Rychtářová

3. + 4. ročník I. stupněČT 15:35 - 17:50M. Rychtářová

5. - 4. ročník I. + II. stupeňPÁ 15:30 - 17:45M. Rychtářová

TANEČNÍ OBOR - KRÁSNÉ POLE

1. - 7. ročník I. stupněST 15:00 - 15:45A. Blahová

1. - 7. ročník I. stupněST 15:50 - 16:15A. Blahová

1. - 7. ročník I. stupněST 16:20 - 17:30A. Blahová