PRO RODIČE

Kolektivní rozvrhy hodin 2022/2023

Vysvětlivky zkratek

PHV

Přípravná hudební výchova

HN

Hudební nauka

PVV

Přípravná výtvarná výchova

Změny ve výuce

Informace o mimořádných změnách ve výuce naleznete zde.

POLANKA NAD ODROU

PHV ST 13:00 - 13:45S. Žebráková

1. ročník HNPO 13:30 - 14:15 B. Vaňkát

2. ročník HNPO 14:20 - 15:05B. Vaňkát

3. ročník HNPO 15:10 - 15:55B. Vaňkát

4. - 5. ročník HN PO 16:00 - 16:45B. Vaňkát

ZŠ KRÁSNÉ POLE

PHV PO 13:15 - 14:00S. Žebráková

1. ročník HNÚT 14:00 - 14:45PaedDr. M. Sedlár

2. - 3. ročník HNÚT 14:50 - 15:35PaedDr. M. Sedlár

4. - 5. ročník HNÚT 15:40 - 16:25PaedDr. M. Sedlár

ZŠ BULHARSKÁ

PHVPÁ 14:00 - 14:45B. Vaňkát

1. ročník HNÚT 14:00 - 14:45B. Vaňkát

2. - 3. ročník HNÚT 15:05 - 15:50B. Vaňkát

4. - 5. ročník HNÚT 15:55 - 16:40B. Vaňkát

ZŠ DĚTSKÁ

1. ročník HN ČT 14:00 - 14:45B. Vaňkát

2. - 3. ročník HN ČT 15:05 - 15:50B. Vaňkát

4. - 5. ročník HN ČT 15:55 - 16:40B. Vaňkát

ZŠ K. POKORNÉHO

PHVST 12:25 - 13:10A. Morisáková

1. ročníkST 13:15 - 14:00A. Morisáková

2. - 3. ročník HNPO 15:20 - 16:05PaedDr. M. Sedlár

4. - 5. ročník HNPO 16:10 - 16:55PaedDr. M. Sedlár

ZŠ WALDORFSKÁ

3a. + 4. + 5. ročník HNPO 14:20 - 15:05Mgr. L. Zajíčková

1. + 2a. ročník HNPO 13:10 - 13:55Mgr. L. Zajíčková

2b. + 3b. ročník HNPÁ 13:00 - 13:45Mgr. L. Zajíčková

VÝTVARNÝ OBOR POLANKA

PVVÚT 12:50 - 14:20Mgr. A. Mičíková

1. ročník I. stupněÚT 14:25 - 15:55Mgr. A. Mičíková

5. ročník I. stupněÚT 16:00 - 18:15Mgr. A. Mičíková

4. ročník I. stupněST 14:00 - 16:15Mgr. A. Mičíková

1. a 2. ročník II. stupněST 16:20 - 18:35Mgr. A. Mičíková

2. a 3. ročník I. stupněČT 13:00 - 15:15Mgr. A. Mičíková

6. a 7. ročník I. stupněČT 15:20 - 17:35 Mgr. A. Mičíková

VÝTVARNÝ OBOR - KYJOVICE

1. ročník I. stupněČT 14:00 - 15:30M. Rychtářová

4. + 5. ročník I. stupněČT 15:35 - 17:50M. Rychtářová

2. + 3. ročník I. stupněPÁ 13:00 - 15:30M. Rychtářová

6. + 7. ročník I. stupněPÁ 15:35 - 17:50M. Rychtářová

TANEČNÍ OBOR - KRÁSNÉ POLE

1. - 7. ročník I. stupněST 15:10 - 15:55A. Blahová

1. - 7. ročník I. stupněST 15:55 - 16:17A. Blahová

1. - 7. ročník I. stupněST 16:17 - 17:35A. Blahová